JE TI VÍCE NEŽ 18 LET?

Drinky

Amundsen vodka a její severské kouzlo, to není jenom perfektně vychlazená láhev a přiťukávání panáků s tvými kámoši.
Objev různorodou mixabilitu křišťálově čisté vodky a lahodných ingrediencí, kterých kombinace protkává nezapomenutelné zážitky s lahodnou chutí 6x destilovaných drinků.

Amundsen Skinny

Představujeme ti několik výjimečných Amundsen drinků pro všechny magické momenty. Prvním z nich je Amundsen Skinny. Dopřej si ideální letní osvěžení kdykoliv a kdekoliv, příprava ikonického drinku je totiž snadná a rychlá. Do sklenice plné ledu smíchej vodku Amundsen a sodu, zastříkni a ozdob limetkou – a je to!

Skinny Mangø a Skinny Ørange

Chytni vlnu trendy drinků s menším obsahem alkoholu! Amundsen Essences Mango a Amundsen Essences Orange nejen skvěle chutnají, ale neobsahují žádné přidané cukry a umělá aromata. Bavit tě budou čistě s ledem nebo v Amundsen Skinny, který zvládneš namíchat i bez velkých příprav.

Amundsen Lemønade

Pokud hledáš něco stejně osvěžujícího, ale se sladší ovocnou tečkou, Amundsen Lemonade je tou správnou volbou. Namíchej si ho ke každému pikniku a uvidíš, že ti jídlo na dece bude chutnat minimálně 6x více. Stačí jen smíchat led, vodku Amundsen, sodu a malinový nebo bezinkový sirup.

Amundsen Juice

Dalším magickým drinkem je Amundsen Juice, kterým se osvěžíš během náročného letního odpočinku. Klasický pomerančový džus vyměň za brusinkový a dopřej si drink na vyšší úrovni.

Amundsen Mule

Amundsen Mule je vhodný pro milovníky vodky i řízné svěžesti. Smíchej Amundsen vodku se zázvorovým pivem, přidej limetu, led a vychutnej si ho během letního večera u oblíbeného filmu.

Deep FRESH

Amundsen Deep Fresh je drink, díky kterému tě všichni tví hosté na grilovačce budou milovat. Sklenici naplň spoustou ledu, doplň vodkou Amundsen Deep Blue a šťávou z 1/2 citrusu se sodou.

Amundsen Splash

Pro milovníky šťavnatých drinků je tu Amundsen Splash. Tahle melounová bomba tě přenese do exotických míst, i když jsi zrovna jen u bazénu na zahradě. Stačí skočit pro Amundsen Fusion, tonik, meloun a led.

Amundsen Mint Tea

V našich končinách bohužel není věčné léto, proto tu máme i jeden tip na zahřátí. Vyzkoušej překvapivě svěží kombinaci mátového čaje a vodky v horkém drinku Amundsen Mint Tea. Dozdob citronem a pak už se jen pohodlně uveleb.

Deep Cødder

Víš, co vznikne, když smícháš novou Amundsen Deep Blue, brusinkový nebo černorybízový džus, limetku a spoustu ledu? Jedinečný drink Deep Coder, ideální na letní posezení. Tak na co čekáš? Oslň svoje hosty!