JE TI VÍCE NEŽ 18 LET?

Drinky

Amundsen vodka a její severské kouzlo, to není jenom perfektně vychlazená láhev a přiťukávání panáků s tvými kámoši.
Objev různorodou mixibilitu křišťálově čisté vodky a lahodných ingrediencí, kterých kombinace protkává nezapomenutelné zážitky s lahodnou chutí 6x destilovaných drinků.

Amundsen Lemonade

Představujeme Ti 6 výjimečných Amundsen drinků pro Tvých 6 magických momentů. Prvním z nich je Amundsen Lemonade. Namíchej si ho ke každému pikniku a uvidíš, že ti jídlo na dece bude chutnat minimálně 6x více. Stačí jen smíchat led, vodku Amundsen, sodu a malinový nebo bezinkový sirup.

Amundsen Juice

Druhým magickým drinkem je Amundsen Juice, kterým se osvěžíš během náročného opalování. Klasický pomerančový džus vyměň za brusinkový a dostaň drink na vyšší level.

Amundsen Mule

Amundsen Mule, třetí magický drink, je vhodný pro milovníky vodky i piva. Smíchej Amundsen vodku se zázvorovým pivem, přidej limetu, led a vychutnej si ho během letního večeru u oblíbeného filmu.

Deep FRESH

Amundsen Deep Fresh je čtvrtý drink, díky kterému tě všichni tvoji hosté na grilovačce budou milovat. Sklenici naplň spoustou ledu, doplň vodkou Amundsen Deep Blue, šťávou z 1/2 citrusu a sodou.

Amundsen Polar Tonic

Amundsen Polar Tonic. Pátý drink, který ti pomůže udělat z kempingu s přáteli magicky strávený čas. Stačí ti jen Amundsen Polar Heat a oblíbený tonik. Smíchej, přidej pomeranč a dozdob rozmarýnem.

Amundsen Splash

Šestým magickým drinkem je Amundsen Splash. Tahle melounová chuť tě přenese do exotických míst, i když se budeš koupat jen v bazénu na zahradě. Tak rychle zajdi pro Amundsen Fusion, tonik, meloun a led.

Deep Codder

Víš, co Ti vznikne, když smícháš novou Amundsen Deep Blue, brusinkový nebo černorybízový džus, limetku a spoustu ledu? Jedinečný drink Deep Coder, ideální na letní grilovačky. Tak na co čekáš? Oslň svoje hosty!