JE TI VÍCE NEŽ 18 LET?

Amundsen
Summer Edition

Léto volá! Vyměňte zápřah za pohodu s vodkou Amundsen v limitované letní edici s etiketou, kterou navrhla umělá inteligence.

Slunce, pláže, rybníky, stanování, čundry, grilovačky a výlety do přírody. Přípravy na léto jsou v plném proudu a Amundsenští husky naslouchají svému 6. smyslu a vyměnili zápřah za pohodu, aby byli v plné síle připraveni na zimu. Nechte se jimi inspirovat a užijte si léto přesně podle vašeho gusta s oblíbenou vodkou Amundsen. Ta přichází s limitovanou letní edicí, která je vybavena jedinečnou hravou etiketou, kterou podle zadání společnosti STOCK Plzeň-Božkov navrhla úplně poprvé umělá inteligence!

Umělá inteligence (Artificial Intelligence, AI) se neustále posouvá kupředu. A má i smysl pro humor! Zajímá vás, jak to víme? AI totiž navrhla novou etiketu pro limitovanou letní edici křišťálově čisté vodky Amundsen. Společnost STOCK Plzeň-Božkov zadala umělé inteligenci pokyn, aby navrhla etiketu na motivy toho, jak Amundsen vodka tráví léto, jak vypadá skandinávské léto a jak by to mohlo vypadat, kdyby i Amundsenští husky naslouchali svému 6. smyslu. A zde je výsledek – Amundsenští husky vyměnili zápřah za pohodu a užívají si zaslouženého letního odpočinku. A ne ledajakým způsobem. Husky si totiž užívají letní pohodu v plné parádě – na pláži, se slunečními brýlemi a drinkem s vodkou Amundsen.

A protože Amundsenští husky si už dopřávají zaslouženého odpočinku a letních radovánek, užijte si léto naplno i vy. Vodka Amundsen v sobě ukrývá křišťálově čistou a 6x destilovanou tekutinu, která je přímo stvořená pro míchaní odvážných a osvěžujících letních drinků. Co takhle namíchat svým přátelům jednoduchý drink Amundsen Skinny, který vás dostane svou svěží chutí s tóny čerstvé limetky?

Amundsen Skinny

Představujeme ti několik výjimečných Amundsen drinků pro všechny magické momenty. Prvním z nich je Amundsen Skinny. Dopřej si ideální letní osvěžení kdykoliv a kdekoliv, příprava ikonického drinku je totiž snadná a rychlá. Do sklenice plné ledu smíchej vodku Amundsen a sodu, zastříkni a ozdob limetkou – a je to!